Wyniki wyszukiwania dla:

Kolonia oratoryjna

Zapraszamy serdecznie wszystkich młodych entuzjastów do udziału w naszej wyjątkowej kolonii oratoryjnej, która odbędzie się w malowniczej miejscowości Cervia, położonej we Włoszech. Nasza kolonia jest dedykowana dla młodzieży w wieku od 12 do 17 lat i obiecuje niezapomniane doświadczenia, przygody w przyjaznej atmosferze.

Termin kolonii to od 29 czerwca do 7 lipca, czyli tydzień pełen wrażeń, zabawy i nowych przyjaźni. Nasz program został starannie zaplanowany, aby zapewnić uczestnikom różnorodne aktywności i możliwości rozwoju.

Główne atrakcje naszej kolonii obejmują:

  1. Plażowanie: Cervia słynie z pięknych piaszczystych plaż, gdzie nasi uczestnicy będą mogli cieszyć się słońcem, kąpielami w morzu i różnorodnymi sportami plażowymi. Ponadto do dyspozycji będzie basen przy ośrodku.
  2. Wycieczki turystyczne: Podczas pobytu we Włoszech nie zabraknie również możliwości zwiedzania. Planujemy wycieczki do urokliwego San Marino, gdzie uczestnicy będą mogli podziwiać wspaniałe widoki i bogatą historię, oraz do romantycznej Werony, miasta związanej z historią Romea i Julii. W razie dostępności  czasu pojedziemy również do Asyżu.
  3. Wizyta w parku rozrywki Mirabilandia: Dla miłośników emocji i adrenaliny przygotowaliśmy wizytę w jednym z największych parków rozrywki we Włoszech. Atrakcje dla każdego gustu gwarantowane!
  4. Dzień w aqua parku: Chłodzenie się w gorące letnie dni i radość z jazdy na zjeżdżalniach w aqua parku będzie kolejnym niezapomnianym elementem naszego programu.

Oprócz tych głównych atrakcji, nasza kolonia oferuje również wiele innych aktywności, takich jak gry zespołowe, wieczorne zabawy czy gry integracyjne.

Zapewniamy opiekę doświadczonych i odpowiedzialnych opiekunów oraz wygodne zakwaterowanie i smaczne posiłki.

Zapisy do 15 maja przez dostarczenie wypełnionej karty kwalifikacyjnej oraz wpłatę zaliczki w wysokości 100 euro, pozostała kwota 1500 zł płatna na konto 84 1600 1013 1846 9773 0000 0004 do 15 czerwca. Karty przyjmowane będą w Oratorium Świętokrzyskim ul. 1-go Maja 57 w godzinach od 14.00 do 19.00. Więcej informacji pod numerem 663 030 225.

Nie czekaj! Dołącz do naszej kolonii oratoryjnej i spędź niezapomniany tydzień w magicznym otoczeniu włoskiego piękna i kultury!

karta kwalifikacyjna Cervia

karta informacyjna Cervia


Podziel się tym wpisem: